Hostel Hotele

AL CASA VERANDA HOTEL – TIRANE

AL CASA VERANDA HOTEL – TIRANE
Adresa: Rruga Abdyl Frasheri, Mzez – Tirane

Tel: +355 68 677 3906

Al Casa Veranda Hotel eshte nje Hotel krejtesisht i RI, dhe nje Risi ne tregun metropolitan te sherbimit.  Hoteli ofron 10 Dhoma te mobiluara me Standart, Cilesi, Staf miqesor dhe Cmime konkurruese.

Ju mund te Pushoni, Shijoni dhe te kaloni momente relaksi krejtesisht ndryshe, larg zhurmes dhe rremujes se perditshmerise.

Ne Ofrojme gjithmone sherbim korrekt dhe te shpejte ndaj klientit. Hoteli ofron Gjelberim, Relax, Komoditet, Atmosfere dhe Parkim + Wiffi. 

Ofrojme Cmime Ekonomike. Ju Mirepresim ! 



Se shpejti edhe nje Bar – Restorant me gatime Tradicionale dhe Europiane. 

Per Rezervime na Tel: +355686773906

Al Casa Veranda Hotel Tirane