Bar Kafe Restorante

BAR RESTORANT VILA 27 – TIRANE

Adresa: Autostrada Tirane-Elbasan, Prane TEG

Tel: +355 69 881 6909

Bar Restorant Vila 27 eshte nje nder restorantet qe ju ben te ndjeheni si ne vilen tuaj, duke ju ofrur nje ambjent teper komod dhe gatime te fresketa qe bejne te mundur te kaloni nje dreke apo darke teper te kendshme me miqte apo familjaret tuaj. 

Restoranti ofron gatime tradicionale shqiptare dhe gatime te tjera, ku sigurisht nuk mund te mungojne vererat nga me te njohura. 

Ambjenti i brendshem eshte i arreduar ne menyre moderne ndersa ambjenti i jashtem eshte me tavolina ne natyre, nen gjelberimin e pemeve dhe ajrit te fresket. 

Gjithashtu ofrohet nje kend lojrash per femijet qe dhe ato te shijojne qendrimin ne keto ambjente.Ushqim i Fresket! Mbi te gjitha Natyral! Shijoni ! 👨‍🍳👩‍🍳 😉

Pronotoni & Rezervoni: +355698816909

Bar Restorant Vila 27 Tirane