Parashikimi i motit 29 mars 2019

Parashikimi i motit 29 mars 2019
Deri në mesditë moti mbetet me alternime kthjellimesh e vranësira kalimtare. Ndërsa vranësirat bëhen më të dukshme në zonat malore, ...
LEXO ME SHUME..!

PARASHIKIMI I MOTIT PER KETE JAVE – MARS 2019

PARASHIKIMI I MOTIT PER KETE JAVE - MARS 2019
Postuar date 3.3.2019. MOTI: Kjo javë sjell mot kryesisht mot të kthjellët përjashtuar pasditen e së martës kur priten shira ...
LEXO ME SHUME..!

PARASHIKIMI I MOTIT PER JAVEN NE VAZHDIM

PARASHIKIMI I MOTIT PER JAVEN NE VAZHDIM
MOTI JAVA ( 14 Janar - 19 Janar ): Dita e hënë sjell reshje gjithë vendin; shira në bregdet dhe ...
LEXO ME SHUME..!

Temperatura nën zero dhe Borë deri në bregdet

Temperatura nën zero dhe Borë deri në bregdet
Sonte gjatë nates priten reshje te dobeta shiu e debore. Qe nga dita e neserme dhe ne vijim priten renie ...
LEXO ME SHUME..!

MOTI SOT 21 DHJETOR 2018

MOTI SOT 21 DHJETOR 2018
Ditën e premte do të kemi kthim të reshjeve të shiut në të gjithë territorin. Meteorologët parashikojnë që paraditja do ...
LEXO ME SHUME..!

PARASHIKIMI I MOTIT

PARASHIKIMI I MOTIT
PARASHIKIMI I MOTIT (18.12.2018) Deri të premte do të mbetemi në kushtet e motit të kthjellët me vranësira të shpeshta.  ...
LEXO ME SHUME..!

PARASHIKIMI I MOTIT 15 DHJETOR 2018

PARASHIKIMI I MOTIT 15 DHJETOR 2018
PARASHIKIMI I MOTIT 15 DHJETOR 2018 Sipas Meteoalb, Shqipëria do të vijojë me kushte të paqëndrueshme atmosferike, ku vranësirat dhe ...
LEXO ME SHUME..!

Parashikimi i motit 12 Dhjetor 2018

Parashikimi i motit 12 Dhjetor 2018
Mbetemi nën ndikimin e moti të kthjellët dhe me vranësira të lehta ne bregdet dhe zonat e ulëta. Por vranësira ...
LEXO ME SHUME..!

MOTI SOT 7 DHJETOR 2018

MOTI SOT 7 DHJETOR 2018
Vijon ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në të gjithë vendin deri në mesditë.  Më tej pritet shtim i ...
LEXO ME SHUME..!

PARASHIKIMI I MOTIT PER JAVEN E FUNDIT TE NENTORIT 2018

PARASHIKIMI I MOTIT PER JAVEN E FUNDIT TE NENTORIT 2018
MOTI GJATE JAVES: Vranësira dhe shira thuajse gjatë gjithë ditës do të ketë të hënën dhe të martën por pjesërisht ...
LEXO ME SHUME..!

PARASHIKIMI I MOTIT PER JAVEN E PARE TE NENTORIT

PARASHIKIMI I MOTIT PER JAVEN E PARE TE NENTORIT
MOTI NE VIJIM: Orët e para të së mërkurës do jenë me kthjellime dhe vranësira por duke iu afruar mesditës ...
LEXO ME SHUME..!

MOTI SOT – E ENJTE 25 TETOR 2018

MOTI SOT - E ENJTE 25 TETOR 2018
Dita e ENJTE e kthjellet por e FTOHTE! I ftohti zgjat 24h pasi e premtja sjell rritje me 5 grade ...
LEXO ME SHUME..!

MOTI NE VIJIM 17.10.2018

MOTI NE VIJIM 17.10.2018
MOTI NE VIJIM: Moti mbetet me kthjellime dhe vranësira të lehta e kalimtare deri të shtunën kur pritet shtim i ...
LEXO ME SHUME..!

MOTI SOT 9 TETOR 2018

MOTI SOT 9 TETOR 2018
Dita e martë do të nisë me kthjellime dhe vranësira të lehta deri në mesditë kur vranëisrat fuqizohen duke gjeneruar ...
LEXO ME SHUME..!
Loading...