Monchi sfidon Interin për lojtarin fantazist te Udineses

Monchi sfidon Interin për lojtarin fantazist te Udineses
Fantazisti argjentinas i Udineses, Rodrigo De Paul po bën një tjetër sezon mjaft të mirë në kampionatin italian dhe ka ...
LEXO ME SHUME..!

NDESHJE FUTBOLLI LIVE

NDESHJE FUTBOLLI LIVE
NDESHJE FUTBOLLI LIVE - SHIKO FUTBOLL ONLINE NDESHJE FUTBOLLI LIVE ? NE LINKUN E MEPOSHTEM KENI WEBIN I CILI TRANSMETON ...
LEXO ME SHUME..!

Ronaldo i lëshon sfidën Messit: Eja në Itali!

Ronaldo i lëshon sfidën Messit: Eja në Itali!
Cristiano Ronaldo kërkon të përjetojë sërish nga afër rivalitetin me Lionel Messin, tani në kampionatin italian “Serie A”. Sulmuesi portugezi ...
LEXO ME SHUME..!

Triumfi ndaj Izraelit, kuqezinjtë nuk e fshehin kënaqësinë

Triumfi ndaj Izraelit, kuqezinjtë nuk e fshehin kënaqësinë
Kombëtarja shqiptare e nisi me fitore rrugëtimin e saj në Ligën e Kombeve, teksa mposhti Izraelin në “Elbasan Arena” me ...
LEXO ME SHUME..!

Milani dhe Chelsea planifikojnë një shkëmbim kokë më kokë

Milani dhe Chelsea planifikojnë një shkëmbim kokë më kokë
Nga merkato e bllokuar, me çdo mundësi, duke marrë parasysh dhe peshën e kushtëzimit nga UEFA për “Fair Play-in Financiar”, ...
LEXO ME SHUME..!

Ac Milan mendon seriozisht për sulmin, miliona euro për 4 emra

Ac Milan mendon seriozisht për sulmin, miliona euro për 4 emra
Transferimi nga Stuttgart te Leipzig është tamam si të lësh Napolin për Juventusin: në Milano i pëlqejnë sulmuesit e guximshëm ...
LEXO ME SHUME..!

Thomas Strakosha merr një ofertë që tërbon Donnarumma-n

Thomas Strakosha merr një ofertë që tërbon Donnarumma-n
Thomas Strakosha është afër realizimit të hapit të madh të jetës së tij. Portieri i kombëtares kuqezi mund të veshë ...
LEXO ME SHUME..!

Video – Del kënga e Kupës së Botës, e kënduar nga Era Istrefi, Nicky Jam e Will Smith

Video - Del kënga e Kupës së Botës, e kënduar nga Era Istrefi, Nicky Jam e Will Smith
Kombëtarja shqiptare nuk do të luaj në Kampionatin Botërorë të Futbollit, por këngëtarja shqiptare Era Istrefi do të jetë zëri ...
LEXO ME SHUME..!

Goditi arbitrin, FSHF jep 3 vite pezullim për mesfushorin e Shkumbinit

Goditi arbitrin, FSHF jep 3 vite pezullim për mesfushorin e Shkumbinit
FSHF nuk ka toleruar aspak incidentin e ndodhur në përfundim të ndeshjes mes Shkumbinit dhe Velecikut për playoff-in e Kategorisë ...
LEXO ME SHUME..!

Milan, Fasone “rindez” entuziazmin: Do të shpërthejmë…

Milan, Fasone “rindez” entuziazmin: Do të shpërthejmë…
Mesnatën e së dielës, Marko Fasone së bashku me Masimiliano Mirabelin dhe Xhenaro Gatuzon i kanë bërë një bilanc vitit ...
LEXO ME SHUME..!

Sukseset nuk i ndahen, befasohet sërish Mohamed Salah

Sukseset nuk i ndahen, befasohet sërish Mohamed Salah
Viti 2018, është padyshim viti i Mohamed Salah. Ylli egjiptian i ka mahnitur të gjithë me paraqitjet e tij me ...
LEXO ME SHUME..!

Milani shënon 5 gola për Europa League, mdersa Crotone i thotë lamtumirë Serie A

Milani shënon 5 gola për Europa League, mdersa Crotone i thotë lamtumirë Serie A
Përveç skuadrës së katërt që do të shkojë në Champions League, nga Serie A është mësuar gjithçka. Milani ka arritur ...
LEXO ME SHUME..!

Donnarumma-Milan: Harrojeni çfar u tha për transferimin…!

Donnarumma-Milan: Harrojeni çfar u tha për transferimin...!
Gigio Donnarumma është një çështje te Milani. Talenti që mbron kuadratin e kuqezinjve gjatë gjithë kohësh përfshihet nga zërat e ...
LEXO ME SHUME..!

Premtimi i çmendur i Gattuso-s nëse fitohet ndaj Fiorentinës

Premtimi i çmendur i Gattuso-s nëse fitohet ndaj Fiorentinës
Gennaro Gattuso ndodhet përpara sfidës më të vështirë të këtij sezoni, asaj ndaj Fiorentinës. Ky është shansi i fundit për ...
LEXO ME SHUME..!

Gati “lista e zezë”, tek Milani përgatisin valixhet…

Gati “lista e zezë”, tek Milani përgatisin valixhet...
Ndoshta nuk do të ketë revolucione, por te Milani këtë verë pritet një “katarsis”, në lidhje me lojtarët që nuk ...
LEXO ME SHUME..!

Festë në Burrel. Ekipi i futbollit “Burreli” siguron qëndrimin në kategorinë e parë

Festë në Burrel. Ekipi i futbollit “Burreli” siguron qëndrimin në kategorinë e parë
Falë fitores së pastër 2 me 0, ndaj “Vllaznisë B”, ekipi i Burrelit siguron vendin ne Kategorine e Pare. Kjo ...
LEXO ME SHUME..!
Loading...