BELLA BEAUTY & SPA – LEZHE

QENDER SPA & ESTETIKE LEZHE | BELLA BEAUTY & SPA Adresa: Rruga Papa Gjon Pali II, Pallati prane Katedrales, Lezhe

Bella Beauty & Spa eshte qender qe ofron sherbime Estetike dhe SPA. Ne qendren tone do te gjeni sherbime si Masazhe, SPA, Manikyr, Pedikyr, Trajtime Fytyre dhe Trupi, Anticelulit, Seanca Dobesimi me Bodysteam, Sherbime Estetike, Depilime, etj..!

Gjate trajtimeve te ndryshme perdorim produkte cilesore te markes Swiss Line. Nje nga disa sekretet e fytyrave perfekte te Hollywood-it jane trajtimet e shpeshta me peeling e me pas prekja finale eshte dhe kujdesi ne shtepi. Mjafton kujdesi 1 mujor dhe do ju rikthehet vitaliteti dhe shkelqimi i munguar. โœจ

Ofrojme profesionalizem dhe korrektesi ne cdo sherbim.

[instagram id=”61212″]


QENDRA MJEKESORE ANGELI

Prane Qendres “ANGELI” mundesohen:๐Ÿ‘ฉโ€โš•๏ธ๐Ÿ‘จโ€โš•๏ธ 1.Vizita Pediatrike 2.Vizita Kardiopediatrike 3.Vizita Kardiologjike 4.Vizita per Reumatizem 5.Vizita per Diabet e Tiroide. 6.Vizita per Enet e Gjakut 7.Vizita Nefrologjike 8.Eco/Ecg 9.Fizioterapi 10.Masazhe 11.Paisje Ortopedike 12.Estetike 13.Depilime me Laser 14.Etj..!

Qendra e Vizitave Mjeksore ANGELI ne bashkepunim me Laboratorin INTERMEDICA, ofron sherbimin e marrjes ne SHTEPI ose kudo ndodheni, te analizes RT-PCR per Coronavirus Sars Cov-2 (Tampon) dhe analizen Serologjike.

Mjafton qe te lini numrin e telefonit ose adresenย  dhe sherbimi u kryhet sakte e shpejt ne shtepi pa asnje kosto shtese.๐Ÿš‘

  Ofrohen Vizita Kardiopediatrike per:
 • Femijet te lindur premature dhe nenpeshe
 • Femijet me defekte te lindura, jo vetem te zemres
 • Femijet qe kane vuajtur nga tonsilite, faringite, streptokoksike me ASLO te larta.
 • Femijet Obeze
 • Femijet me sindroma gjenetike
 • Femijet me semundje endokrinologjike (diabet, tiroide, etj…)
 • Femijet qe merren me sport.

[su_custom_gallery source=”media: 66121,66120,66117,66114,66115,66116,66119,66118″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”410″ height=”380″ title=”never”]

Rezervoni orarin tuaj per:
 • Eco Kardiake
 • Eco Abdominale
 • Eco Tiroidale
 • Eco per Veshka
 • Eco Gjiri
 • Eco Gjinekologjike
 • Eco te Indeve te Buta
 • Eco te Eneve te Gjakut
 • Diagnoza: Epicondilit(Gomito del tenista)
 • Rehabilitimi: Terapi fizike/terapi manuale.
 • Riaftesim nepermjet Magneto terapia Jonoforesi ne baze Artrosilene.
 • Ushtrime pasive/aktive

๐—ฆ๐˜๐—ฎ๐˜† ๐—ณ๐—ผ๐—ฐ๐˜‚๐˜€๐—ฒ๐—ฑ ๐—ฎ๐—ป๐—ฑ ๐—ฒ๐˜…๐˜๐—ฟ๐—ฎ ๐˜€๐—ฝ๐—ฎ๐—ฟ๐—ธ๐—น๐˜† ๐ŸŒธ Estetike dhe produkte te Swiss Line๐Ÿ’†๐Ÿปโ€โ™€๏ธ ๐ŸŒธ Depilime me lazer ๐ŸŒธ Seanca dobesimi me bodysteam ๐ŸŒธ Masazhe relaksuese & lifting


Ju ftojme ne qendren tone qe te lehtesoni trupin dhe mendjen tuaj!

Per me Shume Info na Kontaktoni!

Tel: +35521524359 / +355674919362

Bella Beauty & Spa – Tirane

The Subsctription for this business has Expired!

If you are a web visitor and you request a service from a business, the service cannot be provided to you as the business has not paid for the advertising service.

Please search in SEARCH or in the relevant categories for the service you want

If you are the owner of this business and want to subscribe again, contact us.

Adsense Automatically Ad Code

Related Posts