SPA LEONORA – WELLNESS CENTER

SPA LEONORA – WELLNESS CENTER TIRANE / QENDER SPA TIRANE Adresa: Rruga Peti – Tirane

Spa Leonora Wellnes Center ofron sherbime SPA ku perfshihen Masazhe Relaks, Trajtim Fytyre, Dobesim Anticelulit dhe Fizioterapi. Gjithashtu ofrohen sherbime Parukerie, Pedikyr dhe Depilim. Stafi yne i trajnuar dhe professional ka qellim te beje kliente te kenaqur, me trup te relaksuar dhe lekure te mendafshte.

Gjithashtu ofrohet Trajnim Falas per 1 muaj dhe me mundesi Punesimi ne fund te trajnimit. 


[NPG id=18452]


Anticelulit Dobesim & Masazh Relaxi per Femra Trajtime Fytyre Solar & Sauna Pedikyr & Depilim


Ne ju garantojme çlodhjen, relaksin dhe rikthimin e energjive pozitive!

Telefono per rezervim: +355696563532

SPA LEONORA TIRANE

The Subsctription for this business has Expired!

If you are a web visitor and you request a service from a business, the service cannot be provided to you as the business has not paid for the advertising service.
Please search in SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Search

If you are the owner of this business and want to subscribe again, Contact Us.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Related Posts