Mobileri

ERVIN HIDRI – MOBILERI NE KAMEZ

ERVIN HIDRI – MOBILERI NE KAMEZ – TIRANE Adresa: KAMEZ TIRANE

Tel: +355 69 938 6131

Mobileri Vini ofron një gamë të gjerë produktesh si kolltukë, poltrona, karrike, tavolina, stola, mobilje për zyra e shkolla, dhoma gjumi të modeleve dhe materialeve të ndryshme.Tek ne do të gjeni shumëllojshmëri produktesh dhe koleksionet më të reja të mobiljeve për arredimin e ambjenteve tuaja.

Vazhdojme te jene prane jush me ide krijuese dhe me cilesine maksimale. Ofrjme cdo lloj artikulli të mobilimit dhe për çdo lloj hapësire.

Ju Mirepresim!Per me shume info Tel: +355699386131

Mobileri Vini

VEDODHJA E MOBILERISE

KLIKO MBI FOTO PER TE SHIKUAR VENDODHJEN E MOBILERISE