Qender Estetike Sallon Bukurie

PARUKERI FRIENDS – TIRANE

PARUKERI FRIENDS – TIRANE
Adresa: Rruga Besim Zyma, Tirane

Tel: +355 69 527 2460

Email: parukerifriends@hotmail.com

Parukeri Friends pratikon metodat me bashkekohore te Estetikes dhe Parukerise duke ofruar sherbime profesionale parukerie, shërbime estetike, make-up profesional, lyerje flokesh, stilim, dekolorizim si dhe Extension Natyral..!

Ofrohet Sherbim i Kualifikuar fale eksperiences se fituar prej disa vitesh ne treg dhe perdorim artikuj cilesor per flokuan apo trupin tuaj. 


💇💄👰 🔸Missglobi 🔸MissShqiperia 🔸Missuniversalbania 🔸Dwtsalbania

Tel: +355 69 527 2460

Parukeri Friends Tirane