Restorante

RESTORANT PESHKU I ARTE – TIRANE

RESTORANT PESHKU I ARTE TIRANE – RESTORANT PESHKU TIRANEAdresa: Perballe Shkolles se Baletit, Rr. Bako Dervishaj – Tirane

Kontakt: +355693285818

Restorant Peshku i Arte, i vendosur vetem pak metra larg qendres se Tiranes, ofron per ju shijen e vertete te produkteve te detit. Servirim per ju produktet e fresketa dhe te gatuara nga shefa te specializuar te kuzhines.

Stafi korrekt dhe arredimi me se miri i ambjentit ben qe te kaloni momente te paharrueshme me miqte apo familjen tuaj.

Pranojme prenotime per oragnizime ne grupe ose per manifestime ditelindjesh.

Ju mirepresim!

VENDODHJA E RESTORANTIT

KLIKO MBI FOTO PER TE SHIKUAR VENDODHJEN E RESTORANTIT