Njoftime Pune
NJOFTIME PUNE

Tirane, Kerkohet Kamarier/e & Banakier/e

Njoftim Pune: Dario’s bar kerkon te punesoje Kamarier/e dhe Banakier/e.
Preferohen me eksperienc pune.
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune si dhe siguracione.
Adresa: Rruga Fortuzi – Tirane
Tel: 0695569485
.
.
.
.

. .Loading...
loading...