Njoftime Pune
NJOFTIME PUNE

Tirane: Kerkohet Kamarier/e .. Banakirr/e

Njoftim Pune: Kerkohet Staff Kamarier/e  dhe Banakier/e ne nje bar komod dhe familjar …Ndodhemi ne rrugen e Elbasanit perballe ish 7xhuxhave
tek Dega e thesarit te Tiranes ..
Paga e kenaqshme + siguracionet e rregullta te plota
.
Tel 0673432808

. .Loading...
loading...