Njoftime Pune
NJOFTIME PUNE

Tirane, Kerkohet Staf

Njoftim Pune: Aromal kërkon staf !!!🗣🗣🗣 Kërkohet:
Banakiere👩🏻: •me/pa eksperiencë por me deshirë për të mësuar • komunikim dhe pozitivitet të lartë
Kamarier/e🧑🏻👩🏻: •me/pa eksperiencë •komunikim dhe pozitivitet të lartë •fleksibel me oraret
Aplikoni sa më parë!! 👌🏻 Për cdo paqartësi, na shkruani në IG ose në nr: +355 69 295 3104. CV dërgojeni në: visarminxalli09@gmail.com.

. .Loading...
loading...