Njoftime Pune
NJOFTIME PUNE

Tirane, Ofrohet Vend pune kamarier/e dhe banakier/e

Njoftim Pune:
Kerkojme banakier/e turni i dyte. Paga 32,000 leke.
Kamarier/e me nderrim turnesh. Paga 20,000 leke.
Adresa: Kompleksi Deliorgji perballe qendres Globe. Cel: +355694870055 / +355694580385

. .Loading...
loading...