Agjenci Reklamimi Online

⬇️ NJOFTIME PUNE ⬇️


Tirane, Kerkohet Recepsionist Turni i Nates

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Metatron Idea Hotel njofton nje vend te lire pune ne pozicionin e Recepsionistit ne Turnin e Nates . Per te interesuarit te na kontaktojne ne numrin tone te ...
LEXO ME SHUME..!

Lushnje, Kerkohet Shites/e per Showroom

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Kompania Dajti Construxion shpk eshte nje kompani qe prej 20 vitesh operon ne tregun Shqiptar ne fushen e rafteve per supermarkete, magazina, butike, farmaci, furra buke etj, te ...
LEXO ME SHUME..!
Loading...

⬇️  HOROSKOPI  ⬇️


HOROSKOPI DITOR 23 MAJ 2019

HOROSKOPI DITOR 23 MAJ 2019
Dashi Nuk mund të mohohet fakti se në këtë moment ka disa çështje profesionale të cilat kërkojnë zgjidhje. Hëna do të ketë ndikim negativ gjatë kësaj dite, por kjo nuk ...
LEXO ME SHUME..!

HOROSKOPI DITOR 22 MAJ 2019

HOROSKOPI DITOR 22 MAJ 2019
Dashi Kjo fazë e jetës suaj është e rëndësishme për tu rikthyer në lojë. Edhe nëse keni pësuar një rënie, jeni gati që të ringriheni dhe të luftoni. Historitë të ...
LEXO ME SHUME..!
Loading...


⬇️ KEMBIMI  VALUTOR ⬇️


KEMBIMI VALUTOR 23 MAJ 2019

KEMBIMI VALUTOR 23 MAJ 2019
Valuta BLIHET SHITET EUR 122.00 122.70 USD 109.50 110.30 GBP 138.00 139.10 CHF 107.90 108.70 KEMBIMI VALUTOR 23 MAJ 2019 ...
LEXO ME SHUME..!

KEMBIMI VALUTOR 22 MAJ 2019

KEMBIMI VALUTOR 22 MAJ 2019
Valuta BLIHET SHITET EUR 122.20 122.90 USD 109.50 110.30 GBP 138.20 139.50 CHF 107.60 108.40 KEMBIMI VALUTOR 22 MAJ 2019 ...
LEXO ME SHUME..!
Loading...


⬇️ PARASHIKIMI I MOTIT ⬇️


Parashikimi i motit 29 mars 2019

Parashikimi i motit 29 mars 2019
Deri në mesditë moti mbetet me alternime kthjellimesh e vranësira kalimtare. Ndërsa vranësirat bëhen më të dukshme në zonat malore, kryesisht në Juglindje të vendit. Pasditja vijon me kthjellime e ...
LEXO ME SHUME..!
Loading...


⬆️ PORTAL QE REKLAMON BIZNESE SHQIPTARE ONLINE NE INTERNET! ⬆️