BESI KLIMA • DURRES

BESI KLIMA • DURRES

Besi Klima♻️ ofron shumellojshmeri markash Kondicioneresh Inverter A++++++❄️🔥. Ofrohen Sisteme Multi Split, Kondicionere Mural, Tokesor, Kollone, etj… Mundesojme Kondicionere, Sisteme Kondicionimi & Aspirimi per objekte te ndryshme, familjare apo biznesi.

Operojme ne treg prej disa vitesh, me staf profesional dhe me korrektesi maksimale. Personeli ynë inxhinier-teknik është i kualifikuar, i certifikuar dhe kompetent për tipat e pajisjeve që disponojmë, për t’i instaluar dhe mirëmbajtur, sipas të gjitha kërkesave teknike, mjedisore e ligjore.

Ofrojmë:

   • – Shitje
   • – Riparim
   • – Montim
   • – Frigorifere
   • – Banake Frigoriferi
   • – Pajisje Industriale

Ofrojme cmime konkurrues dhe sherbim kudo qe ju ndodheni.

Adresa: Rruga Abaz Çelkupa, Kryqezimi 30 Vjetorit, Durres

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code