AXL MOBILERI

AXL MOBILERI

AXL Mobileri ofron modele të shumëllojshme mobiljesh për çdo ambjent të shtëpisë, vilës ose Hotelit tuaj. Falë eksperiencës disa vjeçare në treg, stafit të kualifikuar dhe materialit që përdorim për prodhimin e mobiljeve, ofrojmë produkte të cilësore me garanci 10 vjeçare.

Në dyqanet tona keni larmishmëri përzgjedhjesh të mobiljeve që ne ofrojmë por gjithashtu bëjmë prodhime me porosi, duke ju përshtatur ambjentit dhe kërkesës tuaj.

Produktet që Ofrohen:

    • Kuzhina
    • Soxhorno
    • Dhoma Gjumi
    • Dhoma Femijësh
    • Krevate
    • Dyshekë & Zgara
    • Tavolina & Karrige
    • Divane
    • Mobilje të tjera Plotësuese

Our Stores:

📍 Rr. Myslym Shyri, 100m përpara karburantit, Tiranë.
📍 Bulevardi Bajram Curri, përballë Gjykatës, Tiranë.
📍 Rr. Ferit Xhajko, përballë Restorant Durrësi, Tiranë.
📍 Bulevardi Blu, 500m përpara urës së Tapizës (Qerek), drejtimi Tiranë -Fushë Krujë.
📍 200m poshtë kryqëzimit të Cërrikut, Elbasan.

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code