Kerkohet Picier ne Bllok

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Fast Food Gustoso kerkon te punesoje Picjer. Preferohet me eksperience pune. Paga dhe Kushtet e punes shume te ...
LEXO ME SHUME..!

Tirane, Kerkohet Picier (Kthesa e Kamzes)

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Bar Piceri Italia kerkojn te punsoje picajol. Preferohet me eksperience pune. Adresa: Kthesa e kamzes Tel: +355682662210 ...
LEXO ME SHUME..!

Tirane, Kerkohet Kamarier, Banakier & Zgarist

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Zgara Fatosi (Pazari i Ri) kerkon: 1- Banakier  2- Kamarier 3- Zgarist Paga dhe kushtet e punes te ...
LEXO ME SHUME..!

Tirane, Kerkohet Picier (Rr. 5 Maj)

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Piceri Neri kerkon te punesoje Picier. Preferohet me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune si dhe pagese ...
LEXO ME SHUME..!

Tirane, Kerkohet Kuzhiniere (Snack Bar)

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Casa Mokador 3 kerkon Kuzhiniere per Snack Bar. Preferohet me Eksperience Pune. Ofrohen Kushte te Mira Pune si ...
LEXO ME SHUME..!

📌 Njoftim Pune Tirane: Kerkohen Operatore (F) Per Call Center Shqip ( Par Time – 4 Ore )

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Tirane, Kerkohen Operatore ne gjuhen shqipe ( Part Time / 4 ore ). Preferohen me eksperience pune. Ofrohet pagese e ...
LEXO ME SHUME..!

Tirane, Kerkohet Recepsionist Turni i Nates

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Metatron Idea Hotel njofton nje vend te lire pune ne pozicionin e Recepsionistit ne Turnin e Nates ...
LEXO ME SHUME..!

Lushnje, Kerkohet Shites/e per Showroom

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Kompania Dajti Construxion shpk eshte nje kompani qe prej 20 vitesh operon ne tregun Shqiptar ne fushen e ...
LEXO ME SHUME..!

Sarande, Beach Bar Aloha Kerkon Staf

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Kerkohen te punsohen staf me pagese te kenaqshme ne sarande ne beach bar aloha+restaurant hashtag. - 3 kamariere ...
LEXO ME SHUME..!

Tirane & Durres, Kerkohen Fisioterapiste dhe Estetiste

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Kerkohet fisioterapist/e dhe estetiste me eksperience ne Hotele Tirane, Durres & Airport. Tel: +355692343242 ...
LEXO ME SHUME..!

Kerkohen Agjent/e Shitjesh

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Eagle’s Group Albania : Ofron variante pune si Agjent shitjesh , fitime te pakufizuara, bonuse shtese me standarte ...
LEXO ME SHUME..!

Tirane, Kerkohet Mjeke Stomatologe e Licensuar !

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Klinike Dentare ne Zog te Zi Tirane kerkon te punesoje mjeke stomatologe te liqensuar dhe me eksperience pune ...
LEXO ME SHUME..!

Tirane, Kerkohet Recepsioniste

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Jemi ne kerkim te nje recepsionisteje (part time,3 dite ne jave). Te jete nje person i pergjegjshem, korrekt ...
LEXO ME SHUME..!

Tirane, Kerkohet Banakier/e qe ben dhe Kamarierin

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Kerkojm staf per nje lokal rruga mine peza prane prokuroris tiranes djeme ose vajza deri ne moshen 40 ...
LEXO ME SHUME..!

Tirane, Prosperus Real Estate kerkon Konsulent Imobiliar

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Prosperus Real estate kerkon konsulent imobiliar! Me lokacion shumë strategjik në adresën Rr Skender Luarasi (kryqezimi i rruges ...
LEXO ME SHUME..!

Tirane, Net1gaminghome (salle lojrash) kerkon puntore turnii 1

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Net1gaminghome (sall lojrash) kerkon te punesoj operatore femer turni i pare. Adresa : Unaza e Re (Astir) ...
LEXO ME SHUME..!

Njoftim Pune Tirane : Vendose vet Pagen tende!

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Evo Net shpall vende te lira pune per Operator/e Telefonik. Kerkohen persona qe: - Kane njohuri te mira ...
LEXO ME SHUME..!

Tirane, Kerkohet Staf per Restorant

Njoftime Pune
Njoftim Pune: _Restorant Artist_Kerkon: - Kamarier/e - Nd/Kamarjer/e - Nd/Guzhunjer/e Ofrohet: - Pagat e kenaqshme...... - Nje dite ne jave ...
LEXO ME SHUME..!

Tirane, Kerkohet Bodyguard

Njoftime Pune
Njoftim Pune: G.S.E Security kerkon te punesoje Bodyguard per nje lokal ne BLLOK. Mosha 27-37 vjec. Gjatesia mbi 180 perben ...
LEXO ME SHUME..!

Kerkohen operatore ne gjuhen Italiane

Njoftime Pune
Njoftim Pune: 📣Kërkojmë 15 operatore fushate OUTBOUND📣 🚩 OFROJMË: 1. Pagesa bazë orare 300 LEKË + BONUSE ditor & mujor ...
LEXO ME SHUME..!

Tirane, Kerkohet Kamariere ne Zonen e Bllokut

Njoftime Pune
Njoftim Pune: Casa Mokador 3 kerkon Kamariere. Preferohet me Eksperience Pune. Ofrohen Kushte te Mira Pune si dhe Pagese e ...
LEXO ME SHUME..!
Loading...