ERLA MOBILERI

ERLA MOBILERI

Erla Mobileri ofron Prodhim dhe Showroom Mobiljesh të ndryshme, për arredimin e shtëpisë apo biznesit tuaj.

Erla Mobileri u themelua në vitin 1999, me synimin për të krijuar mobilje moderne, bashkëkohore me një çmim të arsyeshëm për të gjithë. Përgjatë viteve, Erla Mobileri janë kthyer në një nga shitësit e njohur në treg, duke u bërë më të gjerë gamën e mobiljeve për çdo dhomë në shtëpinë tuaj. Nga tavolinat dhe karriget e ngrënies tek këndet, divanet, kolltukët, kuzhinat, krevatet, garderobat e shumë të tjera.

Erla Mobileri ka një gamë të gjerë opsionesh mobiljesh për t'iu përshtatur nevojave dhe shijeve individuale të klientëve të saj. Duke u fokusuara në teknologji, dizajn dhe çmime të përballueshme, është bërë një zgjedhje popullore për shtëpitë, arkitektët dhe bizneset.

Mobiljet prodhohen në punishten tonë, kjo na lejon të menaxhojmë kontrollin e prodhimit dhe cilësisë si dhe të ofrojmë në kohë të shpejtë transportin dhe dorëzimin, kudo që ndodheni.

Erla Mobileri njihet edhe për shërbimin e shkëlqyer ndaj klientit. Ekipi është i disponueshëm dhe njohuritë e tyre janë gjithmonë në dispozicion për të gjithë ata që mund të kenë ndonjë pyetje apo problem. Ato janë të përkushtuar për të ofruar një punë të qetë dhe cilësore nga fillimi në fund. 

Erla Mobileri është e apasionuar pas dizajnit dhe është e përkushtuar të qëndrojë në industrinë në ndryshim me trendin dhe stilin më të fundit në industrinë e mobiljeve. Ekipi i stilistëve të kompanisë punojnë pa u lodhur për të arritur rezultatet më të mira dhe janë gjithmonë në kërkim të risive më të reja për prodhim.

Jemi të përkushtuar ndaj qëndrueshmërisë dhe mbrojtjes së mjedisit. Përdori. kryesisht materialin e drurit. Ky përkushtim ndaj qëndrueshmërisë është vetëm një arsye më shumë pse Erla Mobileri është destinacioni i preferuar për këdo që kërkon mobilje të cilësisë së lartë me një çmim të përballueshëm.

Me një përzgjedhje të gjerë mobiljesh me cilësi të lartë dhe shërbim të shkëlqyer ndaj klientit, transport të shpejtë dhe falas, montim dhe përkushtim për klientët, Erla Mobileri është zgjedhja ideale për këdo që kërkon të ndryshojë pamjen e mobiljeve të tyre. Erla Mobileri kë gjithçka që ju nevojitet për të krijuar një ambient të bukur dhe funksional.

Misioni ynë ka qenë gjithmonë t'u sjellim klientëve tanë produkte cilêsore me çmime konkurruese, për një shtëpi të bukur!

Adresa: Autostrada Lushnje, Saver-Plug, Km.1

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

FUNDI I KËTIJ ARTIKULLI
Scan the code