LIGHT HOTEL • TIRANA

LIGHT HOTEL • TIRANA

Light Hotel ndodhet vetem 4 km nga Sheshi Skëndërbe, qendra e Tiranës. Me akomodim komod për ju, ofrohen dhoma të ndryshme si: Dhomë Dopio Standard, Dhomë Dyshe dhe Dhomë Treshe Standard. Dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, Tv dhe Wifi falas.

Në hotel ofrojmë Bar Caffe për të gjithë klientët tanë që qëndrojnë në hotel. Gjithashtu hoteli ka Sallë Konferencash për mbledhje / organizime biznesesh.

DHOME DOPIO STANDARD: Kjo dhomë përmban një TV satelitor, ajër të kondicionuar, sistem kundër zhurmës dhe facilitete të tjera si : tualet, frigorifer dhe wifi falas. Light Hotel i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes & hapsirë.
DHOME DYSHE: Kjo dhomë dyshe përmban një TV satelitor, ajër të kondicionuar, sistem kundër zhurmës dhe facilitete të tjera si tualet, wifi falas. Light Hotel i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes & hapsirë.
DHOME TRESHE STANDARD: Kjo dhomë përmban një TV satelitor, ajër të kondicionuar, sistem kundër zhurmës dhe facilitete të tjera si : tualet, frigorifer dhe wifi falas. Light Hotel i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes & hapsirë.

Çmimi më i mirë i garantuar online. -5% Nëse Prenotoni Përmes Faqes Tonë Zyrtare

Kaloni fundjavën tuaj me ne. Rezervo Tani & Eksploro Tiranën!

Adresa: Rruga Teodor Keko, Ish-Astiri, Unaza e Re, Tiranë

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code