KOMPLEKSI ORBA BATHORE

KOMPLEKSI ORBA BATHORE

AUTO SERVIS & GOMISTERI

Sherbim i Kualifikuar Servis Makinash ku ofrohen sherbime mekanike, xhenerike, elektrike si dhe sherbime te tjera te pergjithshme. Gjithashtu ofrohet Diagnostifikim me Kompjuter per makinat me pakete elektronike.

Sherbim Gomisterie ku ofrohen konvergjence dhe balancim gomash dhe disqesh. Ofrohen goma te reja te markave te njohura.

SHERBIM KARROTRECI

Sherbim Karrotreci, ofrohet 24 ore. Karrotreci vjen prane jush ne kohe te shpejte dhe gjate sherbimit ofrohet kujdes maksimal.

MAKINA ME QERA

Makina me Qera te modeleve te ndryshme me çmimet me ekonomike ne treg, duke filluar nga 15€ Dita. Makinat jane ne gjendje shume te mire pune, komode per udhetim te sigurte dhe te rehatshem.

MAKINA NE SHITJE

Makina në Shitje, modele te ndryshme, ne gjendje perfekte pune, te gatshme per cfaredo lloje prove apo kontrolli. Çmime konkurruese.

Ne kompleksin tone do te gjeni edhe Bar-Caffè. Mund te kaloni kohe me miqte tuaj ose gjate marrjes se sherbimeve te tjera qe ne ofrojme ne kompleks. Ju Mirepresim!  

Adresa: Rruga Demokracia, Bathore, Kamez, Albania

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

sqAL