MOBILERI BEGAJ KUTALLI / BERAT

MOBILERI BEGAJ KUTALLI / BERAT

Krijoni hapësirën tuaj ideale!

Mobilje të punuara me dorë për të transformuar shtëpinë tuaj me elegancë dhe rehati.

Rreth Nesh

Mobileri Begaj është një prodhues mobiljesh me vendndodhje në Kutalli, Berat, Shqipëri. Me një pasion për mjeshtëri dhe vëmendje ndaj detajeve, ne krijojmë mobilje me cilësi të lartë që lartësojnë çdo hapësirë.

Ekipi ynë është i përkushtuar për t'u ofruar klientëve dizajne unike dhe të përjetshme të mobiljeve që pasqyrojnë përkushtimin tonë ndaj cilësisë dhe përsosmërisë. Na vizitoni për të përjetuar mjeshtërinë dhe mjeshtërinë që e veçon Mobileri Begaj.

Mobileri Begaj prej më shumë se 30 vitesh vjen tek ju me dizajnet më të fundit për:

Mobilje me Porosi

Ne ofrojmë prodhim mobiljesh me porosi për shtëpinë ose biznesin tuaj. Produkte cilësore dhe në një kohë të shpejtë.

Transport & Montim

Ofrojmë transport kudo që ndodheni në Shqipëri. Stafi ofron edhe montim në ambientet tuaja.

Adresa: Kutalli, Berat, Albania & GERMANY.

Për më Shumë Info na Kontaktoni, Tel ose WhatsApp!

Scan the code