PLLAKA & VAZO DEKORATIVE – ALIA STAR

PLLAKA NE KAMEZ • HIDROSANITARE NE KAMEZ Adresa: Rruga Demokracia, Bathore, Kamez

[su_button url=”https://wa.me/+355673042942″ target=”blank” style=”3d” background=”#188e2b” color=”#ffffff” size=”6″ center=”yes” radius=”round” icon=”icon: whatsapp” icon_color=”#ffffff” text_shadow=”0px 0px 0px 0″]Na Shkruani ne WhatsApp![/su_button]

Alia Star ofron një game te gjere produktesh ku nderthurja e detajeve percakton funksionalitetin si dhe nje menyre stili jetese.

Alia Star disponon nje shumellojshmeri Pllakash per ambjente te ndryshme banimi apo biznese. Ju mund te shikoni koleksionet ne varesi te cdo ambienti duke zgjedhur ate qe deshironi.

Gjithashtu Alia Star ofron Parkete Cilesore dhe Materiale Ndertimi te ndryshme. Çmime Konkurues ne treg.

Ofrojme Pllaka te ndryshme si:

  • – Pllaka Shtrimi
  • – Pllaka Imitim Parketi
  • – Per Banjo
  • – Pllaka Kuzhine
  • – Pllaka Veshje
  • – Mozaik
  • – Parket
  • – Materiale Ndertimi
  • – Etj..!

[NPG id=39244]

[NPG id=39257]

Kemi rritur gamen e produkteve duke qene gjithmone besnike ne cilesi. Ofrojme Vazo dhe Qypa Dekorativ te punuar me Gure. Punime artizanale, me dore, te kuruar ne detaje per te dhene cilesi dhe shije ne dizajn.

Bashkëpunojmë me partnerë prestigjozë nga Italia, Gjermania e shumë vende të tjera të Evropës, produktet e të cilëve janë të çertifikuara dhe konform normave e direktivave të Komunitetit Europian.

[su_button url=”https://facebook.com/Alia-Star-310218632488002/photos” target=”blank” style=”3d” background=”#2a9e44″ size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”round”]SHIKO ME SHUME FOTO / PRODUKTE[/su_button]


Per me Shume Info ose Porosi na Kontaktoni!

Tel: +355 68 640 8128

PLLAKA NE KAMEZ • HIDROSANITARE NE KAMEZ

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera