Kërko

AUTO SERVIS GJERGJI – MARIKAJ

GJERGJI AUTO SERVIS MARIKAJ / MAKINA ME QERA MARIKAJ – Adresa: Marikaj – Durres

Auto Servi Gjergji ofron sherbim te plote servisi per automjete te ndryshme. Ofrohen sherbime mekanike, xhenerike, elektrike dhe sherbime te pergjithshme servisi.

Prane Auto Servis Gjergji do te gjeni edhe Pjese Kembimi per makina te llojeve te ndryshme.

[instagram id=”61597″]

Gj-Roel Shpk ofron Makina me Qera te modeleve te ndryshme, me kambio automatike ose manuale. Ofrohen makina komode me cmime konkurrues ne treg.

[instagram id=”61598″]


Sherbimet e ofruara: 
  • – Servis Makinash
  • – Pjese Kembimi
  • – Makina me Qera

Per me Shume Info na Kontaktoni!

Servis: +355675909059 / +355683014987

Makina me Qera: +355675506999

AUTO SERVIS ELEKTROAUTO MARIKAJ / MAMINAS

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL