GOMISTERI ERJONI – DURRES

GOMISTERI ERJONI – DURRES

🚘 𝔼ℝ𝕁𝕆ℕ𝕀 𝔾𝕆𝕄𝔸

🥇 Komapania lider në shërbimin dhe tregtimin e gomave.

⬇️ Porosit gomat ONLINE
www.erjonigoma.com

Jeni persona te ndergjegjshem duke u kujdesur deri ne detaje se me cfar cilesie po i vendosni gomat e makines suaj. Me lejoni tju bejme me dije qe ne ju garantojme qe te gjitha gomat qe do blini tek ne jane te testuara… Keshtu ju lutem zgjidhi cmim-cilesi ne baze te perdorimit te makines suaj ditore.

Ju na thoni sa kilometra beni pergjithesisht cdo dite dhe ne me profesionalizem ju keshillojme gomat cmim-cilesi qe ju pershtaten kerkesave tuaja qe te mbeteni te kenaqur nga performanca e tyre. Duke shpresuar per bashkepunim te metejshem ju na pyesni sot pergjegjesine e kemi ne. Faleminderit.

Gomisteri Erjoni prej disa vitesh në treg, ofron shërbim për çdo llojë automjeti. Me eksperiencën e fituar gjatë viteve të punës dhe me teknologjinë moderne të kohës, bëjmë të mundur një shërbim cilësor, korrekt dhe të shpejtë. WhatsApp & Tel: +355672232977

Orari i Gomisterisë: 08:00-18:00

Jemi në gatishmëri me asistencë rrugore.

Adresa: Rruga Adria, prane Rrethrrotullimit, tek Sheshi 26 Nentori, Ish Kneta, Durrës

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code