HASHTAG SNACK BAR – TIRANE

HASHTAG SNACK BAR TIRANE / PALLATI ME SHIGJETA Adresa: Blv. Bajram Curri, Prane Pallatit me Shigjeta

Hashtag Snack Bar ofron ambjente relaksuese per te kaluar me miqte, shoket apo familjaret tua. Bari ofron coctails te ndryshem, pije freskuese, kafe cilesore si dhe ushqime te shpejta (snack) dhe te fresketa. Ofrohet sherbim i shpejte, korrekt dhe cilesor. Ju Mirepresim!

[NPG id=33178]

  • Bar Kafe
  • Snack Bar

Tel: +355 67 540 1740

Hashtag Snack Bar Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera