Horoskopi Javor 26 Nëntor deri në 2 Dhjetor 2023

DASHI
Dashi i dashur, duhet të shfrytëzoni sa më shumë nga këto yje të bukur në horoskopin e javës nga data 26 nëntor deri më 2 dhjetor për t'u vënë re në botën tuaj të punës. Vetëm yjet nuk mund të bëjnë asgjë, por në këtë moment ata ndriçojnë çdo përpjekje tuajën për të shkëlqyer në nivel profesional. Ndaj përvishni mëngët dhe merruni, kënaqësitë që keni pritur prej kohësh janë aty duke ju pritur, lëvizni!

DEMI
I dashur Dem, pas javësh mjaft të stuhishme, horoskopi i javës së ardhshme tregon se ju keni rifituar qetësinë, veçanërisht në sferën familjare. Stuhia duket se ka kaluar, por që armëpushimi të shndërrohet në paqe, është e nevojshme të vazhdoni të qëndroni të hapur ndaj nevojave të të tjerëve, ashtu siç është e rëndësishme të komunikoni qartë nevojat tuaja. Po mësoni ta bëni këtë, vazhdoni të praktikoni këto ditë.

BINJAKËT
Të dashur Binjakë, ndërsa bota juaj publike, ajo e punës, ju lodh me provokime, sfida, axhenda shumë të ngarkuara dhe fillon të shfaqet stresi, dashuria është streha juaj më e mirë. Së bashku me personin më të afërt do të mund të rimbusni bateritë dhe të përgatiteni sa më mirë për betejat e shumta të kësaj periudhe. Prandaj është thelbësore që të gjeni hapësirë ​​dhe kohë për të ndarë.

GAFORRJA
I dashur Gaforre, horoskopi i javës së ardhshme ju fton ngrohtësisht të vazhdoni punën e mërzitshme, por themelore për të rregulluar jetën tuaj, duke filluar nga ditët individuale. Duke pastruar axhendën tuaj nga angazhimet e kota që ju rëndojnë ditën, por nuk ju çojnë askund. Vazhdoni të pyesni veten se cilat janë prioritetet tuaja. Përgjigjet që gjeni do t'ju udhëheqin në rrugën e duhur.

LUANI
I dashur Luan, pushtues verbues të komplimenteve, njohjeve, titujve, përkëdheljeve pas shpine, madje edhe avancimeve në karrierë dhe rritjes së pagave. Çfarë tjetër për të thënë? Ju jeni shefi i zyrës, kolegët, shefat, klientët, bashkëpunëtorët varen në buzët tuaja duke pritur për një ide tjetër brilante. Udhëheqës, si të duash.

VIRGJËRESHA
Të dashur Virgjëresha, horoskopi për javën 26 Nëntor deri më 2 Dhjetor ju sheh të përgjumur dhe të pa bindur në një nismë që keni ndërmarrë së fundmi. Kjo mungesë bindjeje ju bën të mërzitshëm dhe madje irritues për ata që ndajnë projektin me ju. Ndaloni për një moment, shqyrtoni situatën dhe, nëse vërtet nuk mund ta bëni atë tuajën, bëni një hap prapa.

PESHORJA
Peshorja e dashur, e dashuruar dhe e ndritur. Me planetin tuaj, Venusin, në krah, asgjë nuk është e paarritshme për ju. Jeni brilante dhe plot iniciativë, por mbi të gjitha të aftë për të magjepsur edhe gjarpërinjtë më të egër me një buzëqeshje të vetme.

AKREPI
I dashur Akrep, horoskopi i javës së ardhshme ju sheh si ndërtues të heshtur dhe të durueshëm të së ardhmes tuaj. Ju po mbroni një ide të bukur që mbani larg syve dhe veshëve kureshtarë. Një vendim i mençur: dëshira me të cilën po përballeni është e çmuar për ju dhe ka më shumë gjasa ta përmbushni nëse mund ta mbani të fshehtë.

SHIGJETARI
I dashur Shigjetar, urimet më të mira ndërkohë! Horoskopi i javës së ardhshme është gjithnjë e më vendimtar në zgjedhjen e juve si protagonistë absolutë. Ju jeni të mbrojtur nga yjet që ju dërgojnë një dritë të ngrohtë për të ndriçuar rrugën tuaj dhe gjithashtu shumë fat. Për momentin, qielli ju sugjeron të përqendroni gjithçka në punë, sepse këto janë tranzite suksesi dhe prosperiteti.

BRICJAPI
Të dashur Bricjap, për ju horoskopi për javën nga 26 nëntori deri më 2 dhjetor rekomandon introspeksion. E kuptuat drejt: merrni kohë dhe hapësirë ​​për të parë brenda vetes sepse së shpejti do të pyeteni se cilat janë dëshirat tuaja më të mëdha dhe do të duhet të jeni gati për t'iu përgjigjur.

UJORI
I dashur Ujor, vetëm shikoni prapa, bota është e juaja. Pas një periudhe përpjekjesh dhe sfidash, yjet tani po ju shtyjnë përpara: ju, projektet tuaja, marrëdhëniet tuaja, vendosmëria juaj. Horoskopi i javës është një qiell i bukur për ju, si për jetën private ashtu edhe për atë publike: shfrytëzojeni sa më shumë!

PESHQIT
Të dashur Peshq, ndonjëherë rrezikoni të humbisni në një gotë me ujë nëse nuk ruani përqendrimin. Ditët tuaja janë bërë befas më të ngarkuara se zakonisht, por duhet të arrini të mos humbisni dhe të ruani përqendrimin dhe dëshirën për të bërë, në mënyrë që të mos e gjeni veten të ngatërruar në skelet që krijoni vetë duke hequr dorë nga zgjidhja e gjërave në kohë. Jini më të vendosur dhe mos e zvarritni.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera