HOTEL 3A RESTAURANT

HOTEL 3A RESTAURANT

Hotel 3A Restorant, hoteli me i ri ne qytet, i vendosur ne pozicion teper te favorshem, larg zhurmave te qytetit dhe prane aeroportit Rinas. Hoteli eshte i akomoduar ne menyre bashkekohore. Dhomat jane te pajisura secila Kondicioner, Tv, Tualet privat, Dollap rrobash, Tharese flokesh, Frigorifer, Free wiffi, etj…

Ne ambjentet e hotelit ndodhet edhe Bar-Restorant . Restoranti ofron gatime te kuzhines mesdhetare, kombinuar me menune tradicionale Shqiptare. Stafi ju servir ne menyre korrekte dhe te shpejte ushqimet cilesore dhe plot shije te gatuara nga shefi i kuzhines.

Ju mirepresim prane ambjenteve tona, te pushoni, te kaloni momente te kendshme me te dashurit tuaj ose te provoni kuzhinen speciale te restoranti apo nje kafe per relaksin tuaj.

Cilesia, komoditeti dhe sherbimi eshte gjithmone paresor tek ne!☺️

Adresa: Prane Mbikalimit te Rinas-it, Kashar, Tirane

Per Rezervime, Na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code