LA PORTA DELLA LUCE

LA PORTA DELLA LUCE

La Porta Della Luce“, ambienti juaj ndriçohet tek ne!

Gama e ndriçuesve që La Porta Della Luce ofron është goxha e madhe, kryesisht janë ndriçues modernë të ndërthurur me metodat moderne, stil klasik dhe neoklasik. Elementë kryesorë janë druri, metali, floriri, bronzi, etj… Mundësojmë arredimin e gjithë shtëpisë, ambiente zyrash, salla dasmash, lokale, restorante, hotele, etj… Nuk mungojnë kurrë llambadarët e dizenjuar sipas stileve të ndryshme, apo abazhurëve të dizajneve të ndryshme, të cilat mbushin plot dritë ambientin, duke dhënë njëherësh ndriçim dhe personalitet.

“La Porta Della Luce” është një kompani me inovacionin teknologjik tepër të lartë e cila ka gjetur shtrirje në tregun shqiptar dhe gjithnjë e më tepër po përpiqet të shtrihet në të gjithë territorin Ballkanik, duke pasur si qëllim diversifikimin gjeografik. Marrëdhëniet me kompanitë e huaja sjellin tashmë një pafundësi eksperiencash dhe një teknologji të avancuar të një cilësie të pakrahasueshme.

Një ambient që na jep dritën e duhur, frymëzimin dhe qetësinë e krijuar falë materialeve më cilësore të botës së ndriçimit. Që nga llambadarët e mëdhenj që varen në tavan, tek abazhurët konikë statikë, tek dritat neonë, ndriçuesit ovalë, asimetrikë, vertikalë, e deri tek spotet disa ngjyrësh, një gjetje konform ngjyrave dhe dizajneve që arkitektët i sugjerojnë. Ka shumëçka në dekore, gërshetime stilesh dhe materialesh, që nga gurët e çmuar, veshjet prej metali, bronzi apo ari, e deri tek elementët natyrorë, siç është stilimi i drurit me dritat fiksuese, që na afrojnë edhe më shumë me natyrën.

Ofrojmë tregtimin me pakicë dhe shumicë të abazhurëve për çfarëdo llojë ambienti, kudo që ju ndodheni:

  • Ndriçues mural me ndriçim nga të dyja anët
  • Ndriçues metalik, model modern, në formë kafazi
  • Ndriçues për apartamente, të varur ose tavanor
  • LED dhe ndriçim natyral
  • Ndriçues për kuzhinë gatimi, kënd gatimi, dhomë gatimi për apartament
  • Ndriçues salloni, ndriçues salloni modern, dizajn minimalist
  • Ndriçues me varje dekorative për dhomë gjumi
  • Ndriçues dhome, me kompozim tresh
  • Ndriçues i varur në mur, i fokusuar me ndriçim neon
  • Spot ndriçimi për ambiente të jashtme restorantesh
  • Shirit LED linear për mure
  • Edhe shumë modele të tjera që do t’i gjeni në ekspozitë

Adresa: Elbasan. 📪Transport në të gjithë Shqipërinë.

Luxury | Lighting | Unique

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.