EQS RENT A CAR

EQS RENT A CAR

EQS Rent a Car ofron Makina me Qera te modeleve te ndryshme, markat me te mira ne treg, ne gjendje perfekte pune, te cilat ju ofrojne komoditet dhe siguri ne udhetim. Shumellojshmeri modelesh me cmime konkurruese.

Ju ofrojme sherbim 24 ore non-stop ne Kamez, ne Aeroportin Rinas, ne Tirane, ne Durres dhe kudo qe ndodheni.

Gjithashtu, ofrojmë Makina në Shitje, modele te ndryshme me cmime te arsyeshme, te gatshme per cfaredo lloje prove apo kontrolli.

Adresa: Kamez & Aeroport Rinas

Ju sherbejme ne menyre korrekte dhe ne kohe te shpejte. Per me Shume Info ose per Rezervime na kontaktoni!

sqAL
Scan the code