MAKINA ME QERA LULI RINAS

MAKINA ME QERA LULI RINAS

Makin me Qera LULI ofron makina me qera te moeleve te ndryshme ne Aeroportin e Rinasit. Makina ne gjendje komode udhetimi, modelet me cilesore ne treg, duke ju ofruar siguri dhe rehati ne udhetim. Tek ne do te gjeni makinen qe i pershtatet kerkeses tuaj. Ofrojme cmime te arsyeshme per te gjithe. Ju Mirepresim!

Adresa: Rinas Airport, Tirana, Albania.

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

Scan the code