Kërko

SONI HAIR STUDIO – DURRES

Parukeri Durres • Qender Estetike Durres Adresa: Rruga Taulantia, Rrugica Mbretereshe Teuta, Perbri Shkolles Italiane, Durres

Soni Hair Studio ofron te gjitha sherbimet e parukerise dhe estetikes per vajzat te cilat duan te duken ndryshe, te bukura dhe te veçanta. Sherbime profesionale, make up artist, hair styling dhe trajtime nga me te ndryshmet per nje look terheqes dhe unik.

Ofrohen sherbime me produkte kozmetike me cilesoret ne tregun nderkombetar. Fale eksperiences se fituar prej disa vitesh, mundesojme sherbim profesional dhe kujdes maksimal per çdo klient. Ju mirepresim!

Ofrojme sherbime te shumellojshme si:
 • – Krehje Floku
 • – Prerje Floku
 • – Stilim Flokesh
 • – Stilim Nusesh
 • – Kolor & Dekolor
 • – Make Up
 • – Trajtim me Keratine
 • – Vetulla me Fije Microblading
 • – Peneli Tatto
 • – Sfumatura te Buzes me Pigmente Phibrows!
 • – Balayage & Bronde Highlights me Metoda Moderne 
 • – Manikyr
 • – Pedikyr
 • – Phibrows Estetik
 • – Lazer Definitiv
 • – Hidroterapi Trajtimi Fytyre
 • – Etj..!


Soni’s Hair Studio

✂No more Boring Hair🎨

Per Rezervim Orari Tel: +355699919646

Parukeri Durres • Qender Estetike Durres

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL