RESTORANT HANI I ÇETËS – KAVAJË

RESTORANT TRADICIONAL NE KAVAJE • RESTORANT HANI I ÇETËS Adresa: Çetë, Kavajë

Restorant Hani i Çetës ofron kuzhine me gatime tradicionale te zones, te gatuara me produkte organike te fresketa te nje cilesie te larte. Kuzhina jone eshte bazuar ne kuzhine tradicionale shqiptare e nderthurur me kuzhinen mesdhetare. Mundesojme organizime familjare per ditelindje apo organizime ne grup biznesi.

Sherbimi dhe sygjerimet e stafit ne menu jane gjithmone te sakta e po ashtu edhe ne perzgjedhjet e veres apo pijeve te tjera.

[instagram id=”61251″]

Ambjenti eshte i rrethuar me gjelberim duke ofruar ajer te fresket, te paster dhe qetesi maksimale. 

Per Rezervime Tel: +355692088995

RESTORANT TRADICIONAL NE KAVAJE • RESTORANT HANI I ÇETËS

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL