Kërko

RESTORANT VELLEZERIT ELEZI – KASHAR / TIRANE

RESTORANT TRADICIONAL KASHAR / TIRANE – RESTORANT ELEZI Adresa: Kashar, Tirane

Restorant Vellezerit Elezi eshte nje restorant Tradicional i cili ofron ushqime bio, te fresketa te tradites shqiptare.

Vetem pak kilometra larg qendres se qytetit te Tiranes, ne nje ambjent te qete, te gjelberuar dhe me ajer te paster, ju ufron mundesine qe te shijoni gatimet bio tradicionale Shqiptare nen shoqerine e miqve apo familjareve tuaj. 

[NPG id=35195]

Cdo Ushqim Serviret i Fresket, ashtu si mishi i kecit, i qingjit, i vicit apo pulat dhe zogjte e fshatit. Gjithashtu ofrohen gatime te zones. Ju Mirepresim! 


Per Rezervime Tel: +355694001100

Restorant Elezi – Kashar / Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL