SHEZLLONE ERTI • ARREDO PIAGGIA

SHEZLLONE ERTI • ARREDO PIAGGIA

Kontakt:

Ofrojmë Shezllona & Çadra Plazhi, Alumini, MADE IN ITALY. Mundësojmë arredimin e plotë të ambjentit të plazhit tuaj me produkte të importuara nga Italia. Shezllonet dhe Çadrat që ne ofrojmë vijnë direkt nga fabrika dhe janë shumë cilësore, komode dhe rezistente për përdorimin e përditshëm të tyre.

Ne ofrojme shitje me shumicë dhe pakicë, me çmimet dhe cilësinë më të mirë në treg. Gjithashtu ofrojmë edhe Riparimin e shezlloneve apo çadrave të dëmtuara. Ofrojmë shërbim korrekt, të shpejtë dhe të garantuar.

Adresa: Synej, Kavaje, Shqiperi

Per Porosi / Rezervime ose per me shume Informacion, na Kontaktoni!

Scan the code