ARGJENDARI VINCENZA – TIRANE

Adresa: Ne hyrje te Rruges se Durresit nga Qendra – Tirane

Argjendari Vincenza sjell ne Tirane Bizhuteri Floriri me te bukura dhe cilesore ne treg. Ofrohen te gjithe aksesoret e bizhuve: Varese, Byzylyke, Ora dhe Unaza. Cilesia e produkteve eshte e larte dhe shume fine. Mund te porosisni produkte apo simbole floriri te personalizuara per veten tuaj ose dhurata per personat tuaj te dashur.

Ju Mirepresim prane dyqanit tone per ter zbukuruar look-un tuaj!


[MPBOX id=25244]

[insta-gallery id=”193″]

FOTO TE PRODUKTEVE

[NPG id=18202]


Produktet qe ofrohen:

    • Varese Floriri
    • Byzylyke Floriri
    • Unaza Florir
    • Ora
    • Produkte me Personalizime

Kontakt: +355692036040 / +355692059822

K

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera