BAR RESTORANT & HOTEL ARBERIA – TIRANE

BAR RESTORANT & HOTEL ARBERIA – TIRANE Adresa: Rruga e Elbasanit, Perballe Pallatit te Brigadave – Tirane

Hotel Arberia ushtron veprimtarinë e vet në tregun shqiptar që nga janari 2004. I vendosur në pamjen më panoramike të qytetit të Tiranës dhe i rrethuar nga gjelbërimi, ju ofron mundësinë të kaloni moment të paharrueshëm.  Ofrojmë shërbim cilësor dhe të kualifikuar 24 H në çdo sezon të vitit.

Vetëm 1 km nga Qendra e Tiranës, e rrethuar nga Ambasada Amerikane, Ambasada Turke, Ambasada e Kuvajtit, vilat gjermane pranë Rezidencës Presidenciale.

Hotel Arberia ndodhet në një vend shumë të sigurt dhe është vendi ideal për pushimet tuaja.

Ju Mirepresim!BAR DHE RESTORANT

Bari dhe Restoranti jonë është në dispozicion për të gjithë mysafirët e hotelit dhe jo vetem. Ne gjithashtu organizojmë dasma dhe ceremoni te ndryshme festive. Hotel Arberia ka dy salla / dhoma bashkëkohore Bar & Restorant, me një kapacitet prej 120-300 njerëz, që ju shërbejnë në mënyrë korrekte.


Per Rezervime Tel: +355682000662

Hotel Arberia Tirane


Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera