BAR RESTORANT KRISTAL – KSAMIL

HOTEL PLAZH BAR RESTORANT KRISTAL – KSAMIL / SARANDE Adresa: Lagjia Nr.1, Rruga Butrinti, Ksamil

Hotel Plazh Bar Restorant Kristal ne Ksamil ofron ambjente relaksuese per te kaluar pushime vertet te kendshme, ne nje nder plazhet me te bukura ne Shqiperi. Uji i Kristalte, Restoranti me Ushqime Deti / Mesdhetare si dhe Beach Bar me Coctail nga me te ndryshmet, ju mundesojne relaks te vertete! Uji i pastër që rrethon ishuje e Kamilit e bën plazhin e Ksamilit një nga më të preferuarit në Evropë. Ju Mirepresim!


HOTEL


PLAZH


BAR RESTORANT


Bregdeti i jugut të Shqipërisë njihet për plazhet e bukura dhe atraktive. Një ndër destinacionet më të mira evropiane të pushimeve ndodhet edhe plazhi i Ksamilit me ishujt e tij, të frekuentuar nga turistët vendas dhe të huaj! Në plazhet e Ksamilit ju do mundet të gjeni ekzaktësisht atë tonalitet të detit që keni ëndërruar aq shumë gjatë ditëve të tjera të vitit, shoqëruar dhe nga rëra e pastër dhe e ngrohtë. Ju Mirëpresim!

Per Rezervime Tel: +355682095059

Hotel Plazh Bar Restorant Kristal Ksamil Albania

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera