BAR XHONI – UNAZA E RE / TIRANE

BAR XHONI – UNAZA E RE – TIRANE  Adresa: Rruga Teodor Keko, pranë Alpha Bank, Tirane

Bar Xhoni është bari ku do keni mundësinë të kaloni momente qetësie dhe relaksi nën shoqërinë e kafes, kokteilit, muzikës si dhe stafit profesional.

[NPG id=21416]


Ambjeti i akomoduar në mënyrë moderne si dhe shërbimi korrekt dhe cilësor, do ta bëjnë qëndrimin tuaj sa më të rehatshëm. Ju Mirëpresim!

Nuk mungon as parkingu për makinën si dhe wiffi. Ju Mirëpresim.


Tel: +355 69 308 0921

.

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera