RESTORANT & HOTEL LUNDRO

RESTORANT & HOTEL LUNDRO

Bar Restorant Lundro, i vendosur buzë Liqenit të Banjës, në një ambjent relaksues dhe shumë të qetë, me ajër të pastër, i rrethuar me pemë të gjelbëruara, ofron Gatime Tradicionale Shqiptare të Zonës të ndërthurura me Guzhinën Mesdhetare. Ofrohen Gatime Bio të Freskëta, të përgatitura me mjeshtri nga shefi i guzhinës dhe të servirura me kujdes maksimal nga stafi.

Hoteli ofron dhoma të akomoduara në mënyrë moderne dhe shumë të qeta. Do të keni mundësinë që të pushoni dhe relaksoheni, nën mikpritjen e ngrohtë të stafit i cili ju shërben 24/7.

Në ambjentet tona bëjmë organizime festash të ndryshme si dhe gëzime familjare (fejesa, ditelindje, etj…).

Pranë nesh ndodhen edhe shumë zona atraktive/turistike, ku mahnitëse mbetet vija breg-liqenit prej 15 km, me pamje panoramike. Ju ftojmë të na vizitoni, do mbeteni shumë të kënaqur. Ju Mirëpresim!

Adresa: Liqeni i Banjës, Gramsh, Elbasan

Për Rezervime ose për më Shumë Info na Kontaktoni!

Scan the code