GAMA BAKERY – ELBASAN

GAMA BAKERY – CAFFE & BREAKFAST ELBASAN Adresa: Rruga 28 Nentori – Elbasan

Gama Bakery, i vendosur ne nje nder zonat me te populluara ne Elbasan, ofron produktet e pasticerise dhe furres se bukes me shije unike dhe shume te kerkuar nga konsumatoret e perditshem.

Ne ambjentet e Gama Bakery do keni mundesine te shijoni nje kafe ose te provoni nje vakt ushqimi te shendetshem.

Gama Bakery ofron embelsira te te gjithe llojeve perfshire ketu edhe tortat e dasmave. Gjithashtu ofrohet sherbimi catering per organizime eventesh te ndryshme familjare apo biznesi. Ju Mirepresim!Sherbimet:

  • – Produkte te Pasticerise
  • – Produkte te Furres se Bukes
  • – Catering
  • – Pranojme Porosi

[NPG id=23324]


Gama Bakery Elbasan

Per me shume info telefononi ne: +355692274384

Gama Bakery Elbasan

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera

Scan the code