HARIS BAKERY – TIRANE

HARIS BAKERY TIRANE – PASTICERI DHE PRODHIME BRUMI – TIRANE

Adresa: Rruga Ismail Qemali, prane Liceut – Tirane

Haris Bakery ofron Prodhime Brumi dhe Embelsira me shije te parezistueshme, te punuara me shume cilesi per te gjithe ju qe deshironi te provoni dicka te vecante dhe cilesore. Produktet ofrohen te fresketa dhe bio.

Pranojme porosi, Kontakt: +355 69 65 28 384


VENDODHJA E ” HARIS BAKERY ”

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera