Kërko

Horoskopi Ditor 26 Qershor 2023

DASHI
Dashuria: Përmbysjet e fundit familjare, romantike apo miqësore ju kanë hapur sytë. Duket se mungesa e integritetit është në themel të konfliktit. Gjithçka do të kthehet në normalitet sapo të gjithë të kuptojnë gabimet e tyre.

Puna dhe paratë: Do të kujdeseni për një projekt me njohuri të shkëlqyera. Do të merrni ndihmë të papritur, me pak fjalë do të ketë ndihmë të madhe reciproke në zyrë.

Demi
Dashuria: Do të vishni “36” dhe në të njëjtën kohë do të takoni njerëz të lumtur.

Puna dhe paratë: Ndoshta një VP i ri. ai nuk beson dhe se kërkon justifikime dhe prova të pafundme. Me pak fjalë, qëndrimi i tij ju ofendon. Pa kaluar shumë kohë, një pushim nga puna ose një takim i ri mund t'ju bëjë të lirë dhe nuk do t'ju duhet të duroni më.

Binjaket
Dashuria: Mund të jeni duke përjetuar një zhgënjim që po përzihet gjithnjë e më shumë me zemërimin, sepse keni vuajtur një padrejtësi që, mendonit se ju është vendosur në kokë, por zemra nuk ju fal.

Puna dhe paratë: Ju bëni punë që përmbush motivet tuaja personale ose pritshmëritë tuaja profesionale, artistike, biznesore ose politike.

GAFORRJA
Dashuria: Ju ndoshta keni kuptuar kohët e fundit se ndonjëherë ju e bëni jetën të pamundur për veten tuaj. Tani mund t'i lejoni vetes lumturinë dhe do të çlironi një gëzim të bukur të jetesës.

Puna dhe paratë: E keni kuptuar se nuk mund të jeni përgjegjës për të tjerët. Ata duhet të organizohen, menaxhojnë dhe bëjnë më të mirën, me pak fjalë, të marrin përgjegjësi.

LUANI
Dashuria: I dashuri po organizon, zhvillon apo orkestron një projekt të rëndësishëm dhe koha po i rrëshqet nëpër gishta dhe sigurisht që të dyve ju mungon koha për të gjetur dhe dashuruar njëri-tjetrin. Lajmi i mirë është se do ta rindezni flakën shumë shpejt.

Puna dhe paratë: Do të bëni disa shaka të vogla të zgjuara dhe të përdorura për të arritur qëllimet tuaja ose për të fituar çështjen tuaj.

Virgjeresha
Dashuria: Do të jeni më të sigurt, do të jeni në gjendje të shihni qartë në veten tuaj dhe ndjenjat tuaja. Edhe ju shumë shpejt do të shijoni lumturinë në dashuri. Shtatzënia madje do të ishte e mundur.

Puna dhe paratë: Puna do ju duket shumë më pak e vështirë këtë javë. Nga ana tjetër, kontratat e rëndësishme do të rreshtohen në tryezën tuaj. Një promovim do të ishte gjithashtu i mundur.

Peshorja
Dashuria: Do të jeni të dashur dhe plot jetë, të hapur dhe të kuptueshëm, me pak fjalë do të jeni në qendër të interesit dhe shumë të interesuar do të rreshtohen.

Puna dhe paratë: Do të tregoni rigorozitet dhe vendosmëri për të kryer përgjegjësitë tuaja profesionale, artistike, biznesore apo politike. Ju gjithashtu mund të jeni proaktiv dhe të shtyni afatet.

Akrepi
Dashuria: Shumë Akrepa janë ndjerë të refuzuar, të tradhtuar ose të mosrespektuar nga disa të afërm apo miq kohët e fundit. Një kthesë befasuese do t'ju lejojë të merrni kompensim.

Puna dhe paratë: Një projekt mund të dështojë dhe një tjetër do të shfaqet dhe do të dalë shumë më interesant. Me pak fjalë, është një bekim në maskim, një shans i maskuar.

Shigjetari
Dashuria: Shumë Shigjetarë do të pranojnë një propozim për martesë. Ose, po jetoni një histori të bukur dashurie. Një ndarje e familjes me një vëlla apo vëlla ju ka lënduar.

Puna dhe paratë: Do të shikoni drejt përpara, do të fokusoheni në qëllimet tuaja pa frikë dhe do të tërhiqni sukses. Thënë kështu, një shef mund t'ju detyrojë të merrni një vendim. Merr frymë!

Bricjapi
Dashuria: Disa ngjarje do t'ju bëjnë të kuptoni se ndonjëherë reagoni ftohtë dhe lëndoni njerëzit që doni. Konsideroni këtë vetëdije shpëtimtare.

Puna dhe paratë: Tensionet do të qetësohen në punë. Ekipi i punës ende mund të kundërshtojë njëri-tjetrin dhe të dështojë. Ose disa kolegë i shmangen detyrimeve.

Ujori
Dashuria: Nuk do të lindni sonte pasi dashuria do ju vijë. Fjala e Venusit! Veçanërisht do të keni lumturinë e rilidhjes me të dashurin tuaj nëse krijoni një çift të përputhur mirë.

Puna dhe paratë: Një vendimmarrësi ose një shefi i mungojnë standardet dhe mospërputhjet e tij ju pengojnë të bëni mirë punën tuaj. Armatosuni me durim!

Peshqit
Dashuria: Do të jeni ndër më me fat në dashuri këtë javë. Do të admiroheni, do të përkëdheleni nga qenia e dashur dhe/ose e lakmuar.

Puna dhe paratë: Vendosmëria juaj për të zgjidhur problemet profesionale, biznesore, artistike apo politike do të jetë e fortë. Nga ana tjetër, një kontratë biznesi ose punësimi do të shtrihet përtej kufijve dhe do t'ju duhet të paketoni.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL