Horoskopi Ditor 27 Korrik 2023

Dashi

Dikush nga i cili vareni po ju mban peng, por ju nuk duhet ta lejoni veten të zemëroheni. Planetët ju paralajmërojnë se kjo është pikërisht ajo që ai/ajo pret nga ju. Rri i qete.

Demi

Ju mund të jeni në gardh nëse do të përfshiheni në ndonjë aktivitet shoqëror këtë fundjavë që vjen. Nëse përfshiheni, do ta shijoni. Megjithatë, duhet të keni kujdes që gjërat të mos bëhen shumë serioze.

Binjakët

Saturni ju paralajmëron se duhet të jeni të kujdesshëm me çështjet e parave. Edhe nëse e dini se çfarë po bëni, mund të ketë gjëra që ju kanë shpëtuar. Shpesh edhe gjërat e vogla mund të kenë pasoja të mëdha.

Gaforrja

Vetëm për shkak se keni të drejtë nuk do të thotë se do të keni rrugën e hapur për të vazhduar siç dëshironi. Planetët ju paralajmërojnë se nëse shtyni fort këtë javë, mund të përballeni me reagime të ashpra, të cilat mund t'ju vështirësojnë jetën.

Luani

Ju nuk keni ndërmend të uleni mënjanë dhe të shikoni botën duke kaluar, dhe kjo është një gjë e mirë. Por duhet të mbani mend se ka njerëz të përfshirë në botën tuaj, qëllimet e të cilëve mund të jenë të kundërta me tuajat.

Virgjëresha

Nëse një mik ose një anëtar i familjes ju thotë diçka që nuk dëshironi ta dëgjoni në 48 orët e ardhshme, mund të keni tendencë të mbyllni veshët dhe të pretendoni se nuk ka ndodhur. Ky do të ishte një gabim i madh.

Peshorja

Nuk ju mungon vetëbesimi në këtë moment që Marsi po shkon drejt pjesëve më pozitive të shenjës suaj. Ajo që duhet të keni kujdes është vetëkontrolli.

Akrepi

Kjo është një nga ato raste kur gjakftohtësia juaj fillon të plasaritet. Sidoqoftë, jini të sjellshëm me veten dhe mos kini pritshmëri shumë të mëdha nga vetja ose të tjerët tani.

Shigjetari

Nëse përpiqeni t'i detyroni njerëzit të bëjnë diçka që nuk duan të bëjnë, mund ta futni veten në telashe. Me Marsin në krah do të vini në pah disa çështje, por të tjera do të vazhdojnë të mbeten problematike.

Bricjapi

Saturni në shenjën tuaj ju paralajmëron të mos harroni kufizimet tuaja pasi pasojat do të jenë të mëdha. Injoroni ata që ju inkurajojnë të ndërmerrni rreziqe të panevojshme. Ata duan t'ju shikojnë të dështoni.

Ujori

Edhe pse mund të mendoni se askush nuk është aty për ju kur ju nevojitet dhe se ka një lloj komploti që ju mohon suksesin, kjo nuk është e vërtetë. Mundohuni të jeni më pak paranojak.

Peshqit

Ndryshimet në opinionet me partnerët dhe të dashurit tuaj mund ta bëjnë këtë javë edhe më intensive sesa duhet. Kur zërat ngrihen, përpiquni të largoheni derisa gjaku të qetësohet.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera