Horoskopi Javor 1-7 Prill 2024

DASHI
Jeta sociale: Marsi, planeti i veprimit, hyn te Peshqit dhe vendoset nën hijen e shenjës suaj... Mos u habitni nëse keni më pak energji ose keni vështirësi për t'i bërë gjërat. Keni nevojë për pushim (10 ditët e para).

Jeta emocionale: Duket se po merrni më pak iniciativë se zakonisht, sikur prisni që personi tjetër të bëjë lëvizjen e parë... Problemi është se askush nuk mund të marrë me mend se çfarë dëshironi (10-ditëshi i tretë).

DEMI
Jeta sociale: Situata ekonomike ju fton të investoni në projekte të reja. Afatshkurtër ose afatgjatë. Ajo që ka rëndësi është që të gjitha të lejojnë të shikosh të ardhmen me optimizëm.

Jeta emocionale: Keni një temperament posesiv. Dhe mund të keni, pa e kuptuar, sjellje mbytëse. Mundohuni t'i jepni partnerit dhe njerëzve të dashur (të lindur rreth 12 majit) pak më shumë hapësirë.

BINJAKËT
Jeta sociale: Do të keni ditë shumë të ngarkuara. Dhe nuk do t'ju pëlqejë, sepse ju urreni të mërziteni. Megjithatë, do të duhet të jeni të kujdesshëm që të mos përhapeni shumë hollë (lindur në fund të majit).

Jeta emocionale: Atmosfera duhet të jetë më e mirë, bezdisjet e javës së kaluar nuk duken më të rëndësishme (10-ditori i dytë). Shfrytëzojeni mundësinë për të rinovuar dialogun dhe për të tentuar një afrim apo pajtim.

GAFORRJA
Jeta sociale: Disa planete rrotullohen në sektorin më të lumtur të zodiakut tuaj... Jeta ju ofron perspektiva të bukura. Tani është koha e duhur për të ecur përpara dhe për të bërë gjithçka.

Jeta emocionale: Afërdita (dashuria) zë gjithmonë shenjën miqësore të Peshqve... Rrymat e saj janë një ftesë për butësi dhe shfaqje dashurie. Pra, lëreni veten të shprehni ndjenjat tuaja (10-ditëshi i tretë).

LUANI
Jeta sociale: Hëna e plotë në datën 25 është e favorshme për shenjën tuaj (dekani i parë). Nëse jeni në mes të negociatave, angazhohuni në dialog dhe pajtim. Më në fund do të gjeni gjuhën e përbashkët.

Jeta emocionale: Marrëdhëniet tuaja do të karakterizohen nga një formë mosbesimi, madje edhe xhelozi. Qoftë nga vetja apo nga të tjerët, mos lejoni që të krijohet një klimë dyshimi. Reperkusionet nuk janë kurrë pozitive (10-ditëshi i tretë).

VIRGJËRESHA
Jeta sociale: Planeti i energjisë dhe mosmarrëveshjes mes datës 23 në sektorin tuaj të bashkimit dhe shoqërimit... Në rrethin tuaj, njerëzit nuk janë të lehtë për t'u marrë vesh dhe do të bëjnë gjithçka për t'ju mërzitur.

Jeta emocionale: Ju mund të tërhiqeni nga një person shumë i ndryshëm nga pushtimet tuaja të mëparshme (10-ditëshi i tretë). Mund të jetë shqetësuese, por a nuk premton mirë?

PESHORJA
Jeta sociale: Prisni që ditët tuaja të jenë shumë të ngarkuara nga data 23. Do të keni shumë për të bërë dhe, nëse nuk doni të ndiheni të mbingarkuar ose të dërrmuar, organizohuni (lindur në shtator).

Jeta emocionale: Dashuria nuk është një lumë i gjatë dhe i qetë… Ndjenjat luhaten dhe mund të ndryshojnë sepse ato lidhen shumë me gjendjen tonë emocionale dhe nivelin tonë të stresit.

AKREPI
Jeta sociale: Lajme të mira nga planetët! Marsi, i cili nuk është askush tjetër veçse motori ynë i brendshëm, hyn në Peshqit, shenjën me të cilën jeni në harmoni. Duhet të jesh në formë olimpike.

Jeta emocionale: Partneri juaj, ose një nga fëmijët tuaj, mund të ketë një surprizë të këndshme për ju (i lindur rreth 14 nëntorit). Ose ju jep një kompliment që do t'ju ngrohë zemrën. Me pak fjalë, atmosfera është mjaft shpërblyese.

SHIGJETARI
Jeta sociale: Familja, shtëpia dhe sektori juaj i kaluar janë në qendër të vëmendjes. Puna, një lëvizje apo një festë do të jenë në qendër të shqetësimeve tuaja. Dhe një burim acarimi për shumë njerëz.

Jeta emocionale: Një ish është ende shumë i pranishëm në mendjen tuaj. E ke kthyer vërtet faqen? Ky hap është i nevojshëm nëse doni të takoni dikë (dekani i tretë).

BRICJAPI
Jeta sociale: Problemet e përqendrimit janë të mundshme nga data 23... Ose është mendja juaj që do të endet, ose janë të tjerët ata që do e kalojnë kohën duke ju ndërprerë. Bëni më të mirën pa ushtruar presion mbi veten tuaj.

Jeta emocionale: Ka më shumë butësi në marrëdhëniet tuaja, në nivel romantik, miqësor apo familjar. Dhe sinqerisht është shumë bukur! Kjo ju lejon të largoni mendjen nga gjërat dhe të harroni shqetësimet tuaja.

UJORI
Jeta sociale: Po mendoni të kërkoni rritje rroge apo kredi nga një organizatë financuese? Planetët janë të rreshtuar, siç thonë ata... Mos e zvarritni më shumë dhe merrni zhytjen (sidomos 10-ditëshin e parë).

Jeta emocionale: Dialogu i jetës emocionale kontribuon në ekuilibrin e mirë të marrëdhënieve tuaja me ata që ju rrethojnë. Nëse keni zemër të rënduar ose jeni lënduar nga dikush i afërt, thuajini të çlirohen.

PESHQIT
Jeta sociale: Kujdes nga këdo që dëshiron t'ju pengojë në javët e ardhshme! Marsi, planeti i luftimeve, mbërrin në shenjën tuaj në datën 23. Nuk ka asnjë pyetje që ta lini veten ta bëni tani!

Jeta emocionale: Sharmi juaj nuk i lë të tjerët indiferentë. Nëse keni dikë në pamjen tuaj, dërgojini sinjale për t'i bërë të ditur se doni të shkoni më tej.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera