Horoskopi Javor 6-12 Nëntor 2023

DASHI
I dashur Dash, fatkeqësisht këtë javë planeti Afërdita do të hyjë në kundërshtim me shenjën tuaj, duke ju sjellë më shumë dhimbje dashurie... Kushtojini vëmendje të veçantë të enjtes dhe të premtes, kur edhe hëna do të jetë në kundërshtim dhe do të jetë e lehtë t'i dorëzoheni debateve. ! Por ka edhe një lajm të mirë: duke filluar nga e premtja planeti Mërkuri do të jetë sërish aktiv në favorin tuaj, gati për t'ju dhënë një mundësi të shkëlqyer!

DEMI
I dashur Dem, këtë javë më në fund do të mund të merrni frymë lehtësisht: planeti Mërkuri, duke filluar nga e premtja, nuk do të jetë më në kundërshtim me shenjën tuaj dhe – të paktën në vendin e punës – do të gjeni pak pushim. Megjithatë, Marsi, ende në opozitë, do të vazhdojë t'ju bëjë të ndiheni të lodhur dhe të stresuar. Kushtojini vëmendje të dielës, e cila do të jetë veçanërisht nervoze për shkak të një hëne edhe në opozitë…

BINJAKËT
Të dashur Binjakë, fatkeqësisht këtë javë planeti Mërkuri do të hyjë në kundërshtim me shenjën tuaj… Duke filluar nga e premtja mund të hasni disa pengesa të tjera në rrugën tuaj, veçanërisht në fushën e punës. Megjithatë, sfera e ndjenjave është me fat: një Venus i shkëlqyer do të shkëlqejë sërish në favorin tuaj duke filluar nga e mërkura, gati për të rikthyer qetësinë dhe pasionin në jetën tuaj në çift.

GAFORRJA
E dashur Gaforre, duke filluar nga e mërkura, për fat të keq, Venusi do t'ju kthejë shpinën. Planeti i dashurisë në periudhën e ardhshme do të vendosë një rrëmujë në drejtimin tuaj, duke krijuar pak kërdi në jetën tuaj në çift… Megjithatë, më me fat është fusha e punës, në të cilën mund të mbështeteni te një Mërkur aktiv. në favorin tuaj deri të premten dhe në Jupiter dhe Mars në gjendje të mirë. Ditët me nerva: e enjte dhe e premte.

LUANI
I dashur Luan, këtë javë planeti Venus do të jetë sërish aktiv në favorin tuaj! Duke filluar nga e premtja, për ju do të nisë një periudhë plot dashuri dhe pasion, në të cilën edhe beqarët do të kenë mundësi të kenë takime interesante… Vini bast gjithçka në ditët me fat të enjten, të premten dhe të shtunën! Një lajm i mirë vjen edhe në punë: duke filluar nga e premtja, një Mërkur i bukur do t'ju japë kënaqësi dhe surpriza!

VIRGJËRESHA
E dashur Virgjëreshë, planeti Afërdita do të braktisë të mërkurën shenjën tuaj për t'u zhvendosur në atë të Peshores… Nëse dashuria ka qenë në qendër të ditëve tuaja javët e fundit, tani do të fillojë një periudhë qetësie, ndoshta më pak pasionante, por rritjeje dhe rritjeje dhe forcimi i çiftit. Duke filluar nga e premtja, Mërkuri do t'ju kthejë shpinën… Disa ngjarje të papritura mund të ndodhin në punë.

PESHORJA
E dashur Peshore, planeti i dashurisë është gati të hyjë në shenjën tuaj! Dhe ju, a jeni gati për të pritur të gjithë pasionin dhe ndjenjën me të cilën do të mbushë jetën tuaj? Duke filluar nga e mërkura, do të ketë flutura në stomak… Një lajm i mirë ju pret edhe në vendin e punës: duke filluar nga e premtja, planeti Mërkuri do të jetë sërish aktiv në favorin tuaj, gati për t'ju dhënë një mundësi të madhe apo një njohje të rëndësishme!

AKREPI
I dashur Akrep, fuqia e Marsit në bashkim ju bën të pandalshëm, një forcë e vërtetë e natyrës… dhe mjerë ju! Në këtë periudhë mund të lëshoni më të keqen e hakmarrjes… Deri të premten do të mund të shijoni edhe bashkimin e Mërkurit, i cili do t'ju sjellë takime interesante dhe lajme të mira në punë. Edhe Venusi mbetet aktive në favorin tuaj, por vetëm deri të mërkurën.

SHIGJETARI
I dashur Shigjetar, dy lajme të shkëlqyera ju presin këtë javë! Fillimisht, duke filluar nga e mërkura, planeti Venus do të jetë sërish aktiv në favorin tuaj, duke rikthyer qetësinë dhe pasionin në jetën tuaj në çift. Diskutimet e periudhës së fundit do të jenë vetëm një kujtim i largët… Lajmi i dytë i shkëlqyer është hyrja e planetit Mërkur në shenjën tuaj: duke filluar nga e premtja, një lajm i mirë ju pret edhe nga ana profesionale!

BRICJAPI
I dashur Bricjap, fatkeqësisht këtë javë planeti Venus do të ketë një kalim jo të favorshëm mbi shenjën tuaj… Duke filluar nga e mërkura, disa mosmarrëveshje dhe tensione të tjera mund të lindin me partnerin tuaj. Mërkuri mbetet aktiv në favorin tuaj deri të premten: nuk do të mungojnë lajmet e mira në punë, veçanërisht të mundshme në ditët me hënë me fat, të martën dhe të mërkurën! Ditët me nerva: e enjte dhe e premte.

UJORI
I dashur Ujor, planeti Afërdita është sërish i favorshëm për shenjën tuaj, gati t'ju kthejë gëzimin dhe kënaqësinë e dashurisë! Çiftet e lindura në këtë periudhë do të jenë në gjendje të qëndrojnë. Lajme të mira vijnë edhe në punë: duke filluar nga e premtja mund të mbështeteni në tranzitin e favorshëm të Mërkurit, i cili do t'ju japë mundësi ose takime që nuk doni t'i humbisni. Dita e pafat e hëna dhe e diel.

PESHQIT
Të dashur Peshq, më në fund këtë javë planeti Venus nuk do të jetë më në kundërshtim me shenjën tuaj! Duke filluar nga e mërkura, dhimbja e dashurisë e periudhës së fundit do të marrë fund dhe do të mund të gjeni pak qetësi, qoftë vetëm apo në çift. Megjithatë, për fat të keq, duke filluar nga e premtja, planeti Mërkuri do t'ju kthejë shpinën dhe – veçanërisht në vendin e punës – mund të përjetoni disa momente krize.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL