VILA PARK HOTEL – TIRANE

HOTEL TEK RRUGA E ELBASANIT • HOTEL PRANE LIQENIT TIRANE Adresa: Rruga e Elbasanit, kryqezimi per tek Vilat Gjermane, Tirane

Hotel Vila Park, i vendosur në një zonë të qetë dhe ne ajër të pastër, pak minuta larg qendrës së Tiranës, ofron për ju Qetësi dhe Relaks.

Hoteli është i akomoduar në mënyrë moderne deri në detaje dhe dhomat janë të kompletuara më së miri. Ofrohen dhoma gjumi të kategorive të ndryshme dhe me çmimet më konkurrues në treg.Gjithashtu ofrohet edhe Bar Kafe, Wiffi si dhe Parking.

Hoteli operon 24 orë dhe stafi ju shërben në mënyrë korrekte. Ju Mirëpresim!

About 1.6 km from Skenderberg Square, Vila Park Hotel is located in Tirana and features a garden and a bar. Popular points of interest around the property include Sky Tower and National Theatre of Opera and Ballet. Free WiFi is available and in-house parking is provided.

At the hotel, all rooms come with a wardrobe, a TV and a private bathroom. All rooms have air conditioning, and selected rooms have a balcony. Guests at Vila Park Hotel can enjoy a buffet breakfast. Speaking both Greek and English, staff at the reception can help you plan your stay.

Dajti Express is 4.4 km from the accommodation. Tirana International Mother Teresa Airport is 15 km from the property.  We speak your language!


Per me Shume Info na Kontaktoni

Tel: +355 69 333 0366

Email: vilapark@gmail.com

HOTEL TEK RRUGA E ELBASANIT • HOTEL PRANE LIQENIT TIRANE 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera