HOTEL A&A • MAMURRAS

HOTEL A&A • MAMURRAS

Hotel A&A ofron dhoma suita të mrekullueshme, me hapesira të bollshme të dekoruara me shije. Dhomat janë të gjitha me ajër të kondicionuar, me TV, me Banjo Private dhe interneti është free WI-Fi në gjithë mjediset e Hotelit . Recepsioni është i hapur 24 orë ne sherbimin tuaj.

Ne Hotel ka ambjent Bar-Restoranti ku ofrohen gatime te kuzhines tradicionale dhe mesdhetare. Ushqime te fresketa te gatuara me specialitet nga shefi i kuzhines. Gjithashtu nuk mungon as Parkingu. Ju Mirepresim!

HOTEL

SUITA

BAR-RESTORANT

Hoteli i ndertuar krejtesisht i ri, i mobiluar me shije, ne menyre moderne, me pasterti maksimale dhe i menaxhuar ne menyren e duhur.

Adresa: Autostrada FushKruje-Laç, Mamurras

Per Rezervime, Na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code