HOXHAJ RENTAL • VLORE

HOXHAJ RENTAL • VLORE

Auto Hoxhaj ofron Makina me Qera te kategorive dhe llojeve te ndryshme, markat me te njohura dhe cilesore ne treg, ne gjendje perfekte pune, te cilat ofrojne komoditet dhe siguri ne udhetim. Makina me cmime konkurruese per cdo klient. Ju ofrojme sherbim 24 ore, sherbim korrekt dhe profesional, duke ju ndihmuar ne perzgjedhjen e makines qe ju pershtatet. Ju Mirepresim!

Adresa: Rruga Mis Durhan, Vlore

Gjithashtu, ofrojmë Makina në Shitje. Modele te ndryshme me cmime te arsyeshme.

🚘Makina me Super Cmime

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

Scan the code