KARROTREC ARIANI DURRES

KARROTREC ARIANI DURRES

Karrotrec Ariani ofron Sherbim me Karrotrec 24 Ore Non-Stop ne Durres dhe kudo ne Shqiperi. Ofrohet sherbim i shpejte, i sigurte dhe me çmime te arsyeshme.

Oferte speciale: Çdo 5 transporte automjetesh, perfitoni 1 transport falas!

Adresa: Rruga Bajram Tusha, Durrës

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code