Kerkohen Punonjes per Sisteme Ngrohje-Ftohje

Kerkohen punonjes per sisteme ngrohje-ftohje, me dhe pa eksperience pune. Mosha mbi 25 vjeç

Adresa: Rr. Muhamet Gjollesha, ngjitur me Max Optika, Tirane.

Cel: 0672037959 / 0677172330

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera